Antikorózna ochrana a čističe - KVANTUM

Kvantum_logo
už 24 rokov Váš spoľahlivý partner
Prejsť na obsah
Antikorózna ochrana a čističe - pre optimalizáciu vašich procesov !
Firma oelHeld ponúka okrem mazív na obrábanie kovov aj správnu ochranu proti korózii pre stroj, jeho chladiaci okruh a vreteno. Rovnako poskytujú ochranu pre dlhodobo nepoužívané obrobky ako aj efektívne čistenie prostredníctvom sprejových prípravkov, ktoré sa odparujú bezo zvyškov.
ControXid 1642 - Chladenie vretena

Antikorózna kvapalina vhodná pre použitie v chladiacich okruhoch na báze syntetických, vo vode rozpustných inhibítorov korózie. Je extrémne málo penivá a poskytuje spoľahlivú ochranu proti korózii a vysokú odolnosť voči hubovým a bakteriálnym kontamináciám.
CoverSkin - Ochrana pokožky

Ochrana pokožky CoverSkin chráni pokožku pred vedľajšími účinkami pri kontakte s chladiacimi mazivami rozpustnými vo vode, mazivami vo vode nerozpustnými, hydraulickými olejmi, dielektrikami, lepidlami a všetkými druhmi plastov.
LubTool 2000 - Mazací a jemný olej

Prípravok sa používa na mazanie, odstraňovanie, konzervovanie a čistenie vo všetkých oblastiach použitia, dokonca aj v technicky nepredvídateľných situáciách a pri príležitostnom kontakte s jedlom. LubTool® 2000 je registrovaný podľa NSF H1 a schválený pre využitie v potravinárskom a farmaceutickom priemysle.
LubTool 4000 - Univerzálny čistiaci sprej

Mimoriadne účinný čistič. Vďaka kombinácii viacerých aktívnych zložiek efektívne odstraňuje najrozličnejšie znečistenie.
LubTool 6000 - Antikorózny ochranný sprej

Moderný produkt, ktorý vytvára tenký, mastný ochranný film. Zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred koróziou aj pri dlhšom skladovaní a veľkej záťaži.
Kontakt

Kvantum spol. s r.o.
Považská Teplá 6
017 05 Považská Bystrica
Slovensko

E-mail : obchod@kvantum.sk
Telefón : + 421 42 4650960

Otváracie hodiny


Mapa


Pondelok
:
07:00 - 15:30
Utorok
:
07:00 - 15:30
Streda
:
07:00 - 15:30
Štvrtok
:
07:00 - 15:30
Piatok
:
07:00 - 15:30
Sobota
:
zatvorené
Nedeľa
:
zatvorené
Návrat na obsah