Oelheld - KVANTUM

Kvantum_logo
už 25 rokov Váš spoľahlivý partner
Prejsť na obsah
Oelheld_banner_1
oelheld - líder v oblasti inovácií
oelheld GmbH Nemecko je stredne veľká firma, ktorá stavia na základe 125 ročných skúseností a tradícií. Carl Christian Held ju založil v roku 1887 so zameraním špecializovaným na mazanie v procese výroby. Sme hrdí na rastúcu spoluprácu v oblasti rozvoja Human Technology. Veľké množstvo výrobcov strojov, s podporou univerzít, spolupracuje s našou vývojovou základňou na príprave produktov špeciálne určených pre ich stroje. Tento druh spolupráce prispieva k špecifickým požiadavkám zákazníkov modifikovať naše oleje na ich konkrétne aplikácie. Naše labolatória sú vybavené najmodernejšími zariadeniami pre uspokojenie požiadaviek našich zákazníkov.
oelheld dielektriká - vysoká spoľahlivosť a kvalita
oelheld - kvalita s najvyššími štandardmi a tradíciou
„Inovatívny vývoj produktov posilnený neustálou kontrolou kvality a komplexný zákaznícky servis je kľúčom k úspechu našich produktov.
Kvalita s najvyššími štandardmi a tradíciou
Dlhoročné skúsenosti s high-tech mazivami nám umožňujú okamžite reagovať na konkrétne požiadavky našich zákazníkov a prispôsobiť existujúce kvapaliny najrôznejším výrobným procesom. Ak potrebujete viac ako štandardný produkt, alebo chcete zvýšiť produktivitu svojej výroby, kontaktujte nás a podrobte testom našich technikov a tribológov. Zaručujeme, že mnohé z našich produktov sa dajú používať mnoho rokov, a tiež pravidelne vykonávame analýzy produktov, ktoré používate.
oelheld - kvalita na prvom mieste
Portfólio produktov
Certifikácie
Sme držiteľom certifikátu DIN EN ISO 9001, ktorý potvrdzuje naše pevné štandardy, týkajúce sa výrobkov a kvality služieb. Všetky procesy podliehajú rovnakým prísnym požiadavkám a sú pravidelne kontrolované internými a externými stranami, pokiaľ ide o efektívnosť a vylepšiteľnosť. Angažovanosť zamestnancov a skúsenosti sú dôležitými faktormi pri dosahovaní cieľov našej spoločnosti, preto ponúkame neustále školenie podľa ich konkrétnych pracovných požiadaviek. Spoľahlivosť, odbornosť a trvale vysoká kvalita výrobkov sú naše hlavné zásady.
QM Certifikát
IQNet Certifikát
Kontakt

Kvantum spol. s r.o.
Považská Teplá 6
017 05 Považská Bystrica
Slovensko

E-mail : obchod@kvantum.sk
Telefón : + 421 42 4650960

Otváracie hodiny


Mapa


Pondelok
:
07:00 - 15:30
Utorok
:
07:00 - 15:30
Streda
:
07:00 - 15:30
Štvrtok
:
07:00 - 15:30
Piatok
:
07:00 - 15:30
Sobota
:
zatvorené
Nedeľa
:
zatvorené
Návrat na obsah